ANETA HORVÁTHOVÁ

Jóga se v mém životě ukázala v době, kdy jsem tak trochu hledala sama sebe. V momentě, kdy jsem si uvědomila, že život není jen o číslech, výkonech, nejlepším zaběhnutém čase a umění vše zvládnout. V momentě, kdy jsem pocítila potřebu stáhnout se (zpět) k sobě samé, do svého nitra, ke svému tělu, mysli a dechu. V momentě, kdy jsem si začala uvědomovat své hodnoty, svou ženskost a křehkost…

Na jógové podložce nejraději praktikuji vinjásu a jin jógu, mimo podložku je pro mne jóga především učení se trpělivosti, bytí v přítomném okamžiku, hledání vnitřního klidu (pro nás berany obzvláště tvrdý oříšek) a umění nehodnotit a nesoudit, jelikož nikdy nevíme, co za „tím“ stojí.

Velmi se těším na naše společné chvíle strávené na jógamatce, které, pevně věřím, vnesou i do vašeho života o „doušek“ jógy navíc.

Anet je mámou malého Bruna a také obrovskou podporou Jógovny. Za Jógovnou stojí od jejího samotného začátku a právě díky Anet spousta věcí běží jako po másle.

S Anet se navíc a hlavně můžete potkat na Jin józe a to v úterý v čase 17:45 - 18:45, v pátek 16:30 - 18:00 a v neděli 16:15 - 17:45.