ANNA RIBANSKÁ

S jógou jsem se setkala, když mi bylo přibližně 13-14 let, díky mé mamince a od té doby jóga byla více či méně součástí mého života. Odpovědi na své otázky jsem hledala nejen v pramenech jógy, ale také v buddhismu a zen buddhismu. Zatímco dříve jsem se věnovala spíše relaxačním technikám, meditaci a jógové filozofii, postupně jsem začala zařazovat i ásánovou praxi. 

Mé hodiny jógy se nesou především ve stylu flow vinyasy, kdy velmi ráda a často počítám do pěti.  Využívám také toho, co jsem se naučila od lektorky jin jógy z Kanady - Angely Jervis Read, inspiruji se školou Jivamukti i ashtangou. Velmi podstatná část v každé lekci je relaxace, poloha Šavásany, aby tělo mělo čas potřebné benefity z ásánové praxe uložit a došlo k napojení se na svůj vnitřní energetický zdroj. Nedílnou součástí mého života stejně jako jógové praxe je hudba, ještě důležitější je ale ticho.

Jsem certifikovanou lektorkou hatha jógy 200 hodin RYT a lektorkou jin jógy 50 hodin RYT. Studium a rozvoj nekončí, jsem velmi šťastná, že své znalosti, postřehy a rady mi předává také Dalibor Štědroňský ve svém cyklu Underground. Mnohé se učím téměř denně od mě drahé Šárky Konečné, života samotného, všech a všeho, co mě obklopuje i prostupuje. 

S Aničkou se můžete potkat na recepci studia, ale také na jejích pravidelných lekcích. V úterý ráno v čase 8:05-9:05 na Vědomé vinjása józe a čtvrtky 20-21:15na  aromatické a poetické jin jógy s názvem YIN ESSENCE.