DLOUHÁ LISTOPADOVÁ NEDĚLNÍ JIN JÓGA

Pája Brožová

Tento měsíc je pro Jin jógu jak dělaný. Motivuje nás k sebereflexi, stahuje nás více k našemu středu, až máme pocit, že se potřebujeme schoulit a uvolnit. Druhá dlouhá listopadová Jin jóga v krásné Jógovně bude zaměřena na CELEK. Pojmeme lekci z pohledu čaker, energetických drah v našem těle. 

Začneme od základu a postupně vystoupíme výš, do našeho vědomí. 

Záměrem této lekce je celková terapie, uvolnění, často v hluboké relaxaci v daných jógových ásanách (pozicích). Bude prostor pro jednotlivce, bude prostor pro spojení se v jednotu v naší mysli. 

Stavte se tuto listopadovou neděli pro hlubokou relaxaci s restorativními pozicemi fascinující Jin jógy. Aromaterapie je součástí celé dlouhé lekce. 

Těším se od srdce,

Pája

KDY: neděle 25.11.2018 (10:30-13:00)
VEDE: Pája Brožová
CENA: 590,-

PLATBA A REZERVACE:  Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018071. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_LISTOPAD_NEDELE + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu.

STORNO PODMÍNKY: Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit nevratnou zálohu ve výšce 50%. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.