DLOUHÁ ŘÍJNOVÁ JIN JÓGA

Pája Brožová

V říjnu se potkáme na další krásné Dlouhé lekci jin jógy, tentokrát v sobotním dopoledni. 

Lekce bude zaměřena převážně na meridián jater. 

U nás "na Západě" předpokládáme, že sídlem duše je srdce, ale podle taoistického pohledu na svět je srdce sídlem myšlení, a právě játra jsou domovem duše. Jaterní energie čchi je důležitá pro sílu a vitalitu celého těla. Aby mohlo dojít k uvolnění stagnací v těle, často bývá akupunkturní ošetření zaměřeno právě na játra. Oslabení jater lze poznat na očích a šlachách, proto nažloutlé bělmo či bolestivá kolena jsou jasným znakem. Dalšími příznaky jsou vztek a zlost nebo neschopnost vyjadřovat zlost. Převážnou část lekce zaměříme přímo na tento meridián, přesto neopomeneme trochu i to srdíčko a ramena.

V závěru si dopřejeme aromaterapii dotekem s kapkou esenciálních olejů a rozvibrujeme shalu jedním hlasitým Om.
A pokud se objeví slza v oku, nebraňme ji, naopak ji s úsměvem přivítejme. 

Těším se moc,
s láskou Pája ♥

KDY: 20.10.2018 (11:00-13:30)
VEDE: Pája Brožová
CENA: 590,-

PLATBA A REZERVACE:  Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018049. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_RIJEN_JIN + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu.

STORNO PODMÍNKY: Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit nevratnou zálohu ve výšce 50%. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

 

PÁJA BROŽOVÁ

 

 

Jóga. Osobitá, barvitá, podmanivá, jemná a ne vždy lehká cesta k vlastnímu středu, přišla do mého života tak plynule, že ani nevím, jestli jsem kdy žila bez ní.  

Po letech cestování, životě v horách a praktikování jógy, jsem se vrátila na rodnou půdu, abych zde zjistila, že jsem opět na začátku. Tento pocit je obohacující a osvobozující ve všech jeho směrech a zároveň přináší nespočet výzev, které mě posunuly dál, někdy až mílovými kroky. Jóga je jedna z nich. Od návratu mám štěstí potkávat úžasné jogíny a jogínky, mentory, kteří mě obohacují a jsem vděčná, že jsem se stala lektorkou Hatha jógy a také jsem mohla studovat Jin jógu u Angely Jervis-Read z Kanady. 
 
Hatha jóga je pro mě stabilním základem, kdy mé tělo sílí a přesto se cítí jemněji než kdy předtím. Jin jóga dokáže posílit moji mysl, trpělivost, sebelásku a pokoru, a svým jemným a klidným provedením mě učí koncentraci, která je pro mě branou k meditaci.
 
Jóga je cesta, která mi ukazuje nové horizonty a možnosti, přináší mi čistou, otevřenou mysl a klid, rozvíjí moji trpělivost, vtáhne mě do přítomného okamžiku, a naplňuje moje srdce láskou a něhou. Mým přáním je tento stav mysli předat dalším lidem, které jóga inspiruje.
 
Jsem také cestovatelkou bez plánu cesty, miluji svoji rodinu, spaní pod širákem, studium jazyků bez učebnic, fotografování, hory a přírodu v každém ročním období i počasí.