Dlouhá vinjása flow jóga

Tereza Velhartická

Připravili jsme pro vás speciální 2,5 hodinovou lekci vinjása flow jógy.

Neděle ráno. Zastavme se. Uvolněme tělo i mysl. Zapomeňme na to co bylo. Nepřemýšlejme o tom, co bude. Nádech a výdech. Óm!

Energická, avšak jemná. Intenzivní, ale ohleduplná. Spontánní a rozmanitá. Vnitřní síla. Naslouchání svému tělu. Nesvazujme se pravidly a proplujme jednotlivými ásanami... to je nedělní vinjása flow s Terezou!

KDY: neděle 17.06.2018

CENA: 590,-

PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018000. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_VINJASA_S_TERKOU + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu.

STORNO PODMÍNKY: Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit nevratnou zálohu ve výšce 50%. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.