EVA VRBOVÁ

Jóga si počkala na ten správný okamžik, kdy vstoupila do mého života. Otevřela se mi brána, o které jsem netušila, co zpusobí v mém životě. O její existenci jsem však dříve veděla. Pochopila jsem, že vše má svůj čas, a tak už bylo na mě, kdy ji vpustím k sobě blíž. Jejím přijetím se mi začal mšnit život a já pochopila, že jsme jeho "Tvořiteli".
 
Můj život je stále na cestě proměny, a to proměny k lepšímu. Jóga je v současnosti pro mě životem, cestou, která mi otevírá oči, naplňuje srdce, posiluje tělo na všech úrovních, a to bez násilí. Nic nepřikazuje, pouze mě navádí k sebepoznání. Ukazuje mi cestu porozumění sebe sama a  ostatních lidí a vede mě k uvědomění si své přirozenosti. Je to také cesta k získaní vnitřní vyrovnanosti za všech okolností.
 
Jsem vděčná za vše, co se odehrává v mém životě, ať jsou to dobré či špatné věci. Jsou to lekce, o kterých se v žádných knihách nedočtu. Už vím, že sama sobě  jsem tím nevětším učitelem a zároveň žákyní, i když mě na mé cestě provází spousta skvělých učitelů....

Evička v Jógovně vede polední lekci vinjása jógy a to každé pondělí od 12:00 do 13:00.