HANDS ON ASISTENCE V JÓGOVÝCH POZICÍCH

Víkendový workshop (nejen) pro učitele jógy s Lucií Formanovou

2 bloky

Víkendový seminář věnovaný podrobnému pohledu na způsoby jak bezpečně a efektivně asistovat v ásanách je vhodný především pro ty, kdo jógu učí nebo o tom uvažují. Probereme základní pravidla asistencí a poté se na jednotlivé pozice podíváme zblízka a ukážeme si různé varianty asistencí. Poté si vzájemně ve dvojicích vyzkoušíte poskytnout adjustment, který je vhodný jak pro vás tak i pro praktikujícího. Při práci ve dvojících bude dostatek času, si osvojit vám vyhovující způsoby asistencí a následně budeme zkoušet asistovat v plynoucí hodině. Vhodnou asistencí je možno poskytnout praktikujícímu hlubší prožitek z pozice, je možné dopomoci do pozice kam si sám netroufá a v neposlední řadě asistence slouží k ochraně cvičících před zraněním nevhodným provedením ásany. Je to velmi účinná technika jak pomoci posunout praktikujícím jejich vlastní praxi.

Skripta jsou součástí výcviku a dostanete jej na místě.

TÉMA ASISTENCÍ:

Hands On I.: Asistence v jógových pozicích I.část bude zaměřená na pozice pozdravů slunci a pozice ve stoji.

Hands On II.: Ve II. části se pak zaměříme na záklony, předklony, twisty a co se jinam nevešlo.

ČASOVÝ HARMONOGRAM:   

sobota 09:00 - 12:00, 13:00 - 16:00, neděle 9:00 12:00, 13:00 - 16:00 

KDY: Hands On I.: 14. - 15. 10. 2017, Hands On II.: 20. - 21. 01. 2018

CENA: 5900,- za oba bloky, 3500,- jeden blok

PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 86-6791380237/0100. Variabilní symbol: 2017014 (celý víkend), 2017007 (Hands On I.), 2017008 (Hands On II.) Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_HANDS_ON + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu.

STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami.

REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA

 

LUCIE FORMANOVÁ

Jako malou holku mě můj děda učil stát na hlavě a říkal, že to je jóga. Bylo to zábavné, ale časem jsem na to zapomněla. Když mi bylo něco po dvacítce začala jsem s lezením a za pár let mě nadchlo chození po slacklině.Tyhle dvě disciplíny si přímo říkají o strečink a hledání rovnováhy - a tak se ke mě jóga zase vrátila. Ještě pár let mi trvalo, než jsem zjistila, že tyto moje koníčky mi byly prostředníky k józe a ne naopak. To poznání ke mě přišlo po absolvování podzimního kurzu Lenky Knag v Pranavě (2012). Po 10 lekcích s Lenkou jsem zjistila, že jóga je pro mě ideální cesta jak na sobě a se sebou pracovat. Pak už jsem nemohla jinak, než se přihlásit na podzimní insrtuktorské školení. 

Jóga je pro mě způsob života, ne sport. Je to i způsob, jak se naučit hodně o sobě. V józe se nesoutěží a je jen o vás a pro vás. Tak přijďte (s)plynout do mojí hodiny plynulé vinyasy. Ráda vás uvidím.