JÓGA PRO ŠŤASTNÉ FASCIE

Petra Plutnarová

FASCIE (povázky) jsou důležitou součástí pojivové tkáně. Pojivová tkáň doslova vyplňuje celé naše tělo, prostor mezi klouby, orgány, soustavami a svaly. Je jakousi sítí, která způsobuje, že celé naše tělo drží pohromadě.

Fascie obalují a propojují každou část našeho těla.

Mohou mít podobu jemné pružné pavučinky nebo být tlusté jako vaz. Jsou schopny do určité míry kompenzovat a některé oslabené nebo přetížené části našeho těla, potom ale tuhnou a to z dlouhodobého hlediska není žádoucí, z toho důvodu je velmi prospěšné se starat o své fascie stejně tak, jako se staráme o procvičování svalů.

Tradiční jógovou praxi doplníme variaci pohybů zaměřených na procvičení fascií nad rámec základních linií, správnou cirkulaci vody a vyplavení toxinů uložených v pojivové tkáni. Celé cvičení má výrazně uvolňující a relaxační vliv na naši nervovou soustavu a i z hlediska dlouhodobého přístupu k pohybu můžete snadno zjistit, že už ani čekání na tramvaj na zastávce nebude stejné, jako bývalo.

VEDE: Petra Plutnarová

KDY: sobota 10.11.2018 (11:00-14:00)

CENA: 690,-

PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018046. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_FASCIE+ rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu.

STORNO PODMÍNKY: Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit nevratnou zálohu ve výšce 50%. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA