NEDĚLNÍ MASTERCLASS

Simona Hrušková

Dynamická vinyása ve formě master class (plynulá lekce s prvky workshopu) 

Proč je důležité navázat náš pohyb na náš dech a ne naopak? Proč používáme dech ujjayi? Proč a kam upínáme naše drishty (směr pohledu) a jak nám v praxi pomáhají bandhy (energetické zámky)? Jak vytěžit co nejvíce z Pozdravů Slunci pro další pokročilé ásány?

Od koncentrovaní naší mysli a plynulého probouzení našeho těla, přes pozdravy Slunci se ponoříme rovnou do dynamické flow. Přes pilování základních asán přejdeme postupně i k těm náročnějším a řekneme si, jak na ně. Nevynecháme také obrácené pozice, jako jsou stoje na hlavě. Na závěr nás čeká krátká pranajáma a sladká Šavásána. 

A samozřejmostí je čajová tečka v Jógovně. 

Těším se na Vás. 

Namasté, Simča

KDY: 04.11.2018 (9:30-12:00)
VEDE: Simona Hrušková
CENA: 590,-

PLATBA A REZERVACE:  Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018050. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_NEDELNI_MASTER + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu.

STORNO PODMÍNKY: Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit nevratnou zálohu ve výšce 50%. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.