SPIRITUÁLNÍ KREATIVEC

ANEB VYTVOŘ SI SVŮJ VLASTNÍ ADVENTNÍ VĚNEC

Magda Nguyen a Beáta Alexová (Plevel)

Pojďme se opět po roce sejít v předadventním čase, spočinout na podložce a uvolnit své tělo i mysl během jemné a něžné lekce jógy s milou Magdou a následně si vytvořit svůj originální a jedinečný adventní věnec. Vaší průvodkyní bude i letos šikovná Beáta, studentka umělecké školy a tvůrčí srdce projektu Plevel.

Plevel je výtvarný projekt. Je to radost z manuální práce. Láska k přírodě. Touha ušpinit si ruce. Dělají kytice, zdobí nejrůznější prostory. Pro jakoukoliv náladu, pocit, příležitost. Na objednávku. Nestydí se za obyčejnou kytici plnou lučního kvítí a plevele. Nejvíce se snaží čerpat z české přírody. Každá kytice je nová zkušenost. Ke každé mají osobitý přístup. Jiný příběh. Drží krok s ročním obdobím. A především je to baví.

Nahlédněte, jaké bylo tvoření v loňském roce zde.

Koncept spirituálního kreativce je spojení lekce jógy a tvůrčí dílny s inspirujícím hostem.


KDY: sobota 24.11.2018 (14:30-18:00)
HARMONOGRAM: 14:30-15:30 lekce jógy, 15:30-18:00 tvorba věnce
VEDE: Magda Nguyen
CENA: 1290,-
Kapacita omezena: 10 míst 

PLATBA A REZERVACE:  Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018070. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_VENEC + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu.

STORNO PODMÍNKY: Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit nevratnou zálohu ve výšce 50%. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

PS: Vezměte si s sebou něco na zub, kdyby po lekci vyhládlo.