SPIRITUÁLNÍ KREATIVEC

KRASOPÍSMO S BÁROU Z NIKOLAJKY

Anna Ribanská a Bára z Nikolajky

Také máte rádi jógu a zároveň vše, co je děláno rukou a s láskou? Tak to se k nám přidejte o listopadové sváteční sobotě a vytvořte s námi příjemný kroužek kreativců  zabalených po jemné józe v dece kolem velkého stolu a usrkávající horký čaj. A co nás bude čekat?

Setkání s milou duší Bárou z Nikolajky a seznámení se se základy kaligrafie. Naučíme se, jak se koncentrovat na to, aby ruka psala co nejpřesněji. Bára nám představí zejména techniky psaní brush penem a aqua penem. Psát budeme na pauzovací (průsvitný) papír a krásný ruční papír vhodný k dozdobení.

Co si z kreativní dílny odnesete?
Dva brushpeny, blok, lenoch (= ostravský výraz pro pomocné linky na krasopsaní) a abecedu na domácí nácvik krasopísma, spoustu cedulek a motivaci k tvoření. 

 

Koncept spirituálního kreativce je spojení lekce jógy a tvůrčí dílny s inspirujícím hostem.

KDY: sobota 17.11.2018 (14:00-17:00)
HARMONOGRAM: 14:00-15:00 lekce jógy, 15:00-17:00 kurz krasopsaní
VEDE: Anna Ribanská
CENA: 990,-

PLATBA A REZERVACE:  Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018068. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_KRASOPISMO + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu.

STORNO PODMÍNKY: Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit nevratnou zálohu ve výšce 50%. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

PS: Vezměte si s sebou něco na zub, kdyby po lekci vyhládlo.

 

BÁRA Z NIKOLAJKY

 

 

Bára je klidná a pozitivní osobnost, která spatřila harmonii v ilustraci a handletteringu. Své tvorbě se naplno věnuje něco málo přes dva roky, ale již zvládla porodit dceru a ilustrovat dvě knížky a její práce už byly vystaveny na dvou výstavách. Ráda pracuje s akvarelem, kombinuje ilustrace s krasopísmem, které jim dodává vtip a nadsázku. V současné době se zabývá tvorbou svatebních oznámení, grafik a obrazů na míru a spolupracuje s lokálními značkami. Letos jste se s Bárou mohli vidět na Designbloku v rámci Kids zone.