UČITELSKÉ KURZY

 

Prvním učitelským kurzem to teprve začíná aneb jako jsem slyšela z úst jedné moudré učitelky, člověk, natož lektor jógy, není nikdy hotov. Proto vám přinášíme učitelské kurzy s různými zkušenými a uznávanými učiteli převážně ze zahraničí, ale také z našich končin.

UNDERGROUND YOGA SCHOOL S DALIBOREM ŠTĚDRONSKÝM

DRUHÝ BĚH

Važíme si toho, že pro vás již podruhépřipravujeme cyklus víkendů s Daliborem Štědronským, jedním z nejzkušeněších jógových učitelů na území matičky české aneb UNDERGROUND YOGA SCHOOL.

 
Staňte se součástí ,,party”, která se pokouší o něco více..
 
začínáme v dubnu 2018 
 

KURZ VEDE: Dalibor Štědronský

JÓGOVÁ TERAPIE - modul 1

Fyzické tělo - můj chrám

Původně byla jóga vyučována “mezi čtyřma očima”. V dnešní době se spíše setkáváme se skupinovými lekcemi. Hlavní koncept se však nezměnil: každý člověk je jedinečný. Na světě neexistují dva lidé se stejnými otisky prstů, stejnou chůzí ani stejnýma ušima. Pokud se tedy budeme snažit vyhovět kritériím každého jednotlivce, což je nevyhnutelné na cestě k úplnému uzdravení, budeme potřebovat individuální jógu neboli jógovou terapii. 

 
29.5.  - 4.6. 2018
 
KURZ VEDE: Hariláldží a Marie Meera Karanath
 

JÓGOVÁ TERAPIE - modul 2

Energetické tělo - na vlně dechu

Navazující druhý modul ze čtyř, kde se bude teorie a praxe kurzu rozvíjet dalším směrem. Prohlubovat zde budeme znalosti jógové filozofie, která je neodmyslitelnou součástí jógové terapie a pozornost bude zaměřena na další dílky celku, jako jsou například krije, očistné techniky, mudry, pránajáma a další..

 
5.6. - 11.6. 2018
 
KURZ VEDE: Hariláldží a Marie Meera Karanath
 

JIN JÓGA - UČITELSKÝ KURZ

Téma: anatomické základy jin jógy

Jin jóga byla vyvinuta ve Spojených státech Paulem Grilley. Je to jemná pomalá ásanová praxe, která nemá ani jedno striktní správné provedení. Zatímco pracujeme s pojivovou tkání, fascií a měkkou kloubní tkání, svaly se nezapojují. Pozice se drží delší dobu zcela bez námahy a bez úsilí. Jin jóga posiluje a obnovuje tkáň, zatímco se celý organizmus nachází ve stavu hluboké relaxace. Tělesná omezení se vytrácí a energie může volně proudit. 

 
2. - 8.7. 2018
 
KURZ VEDE: Shakti and Mahesh
 

JÓGOVÁ ANATOMIE - YOGA ANATOMY

Kurz jógové anatomie je podrobné seznámení se s tělem z pohledu zkušeného fyzioterapeuta a mnohaletého lektora jógy Maheswarou z Německa učící nejen v Evropě, ale také v Indii.

 
8. - 9.9. 2018
 
KURZ VEDE: Shakti and Mahesh
 

Přejete si mít přehled o novinkách a plánovaných workshopech našich i zahraničních lektorů? Přihlašte s  k odběru novinek.