JÓGOVÁ DÍLNA

Workshopy, neboli jógové dílny, se nesou pod záštitou hlubší praxe na dané téma, které seminář obsahuje. Zpravidla trvají delší dobu, než klasické lekce, které v týdnu navštěvujeme a mimo jógové techniky je zde často prostor i pro teorii či filozofii pojící se k tématu. 

Jógovna nabízí workshopy nejen se stávajícími lektory, ale i s hostujícími lektory ze světa.

Učitelské kurzy a workshopy jsou určeny nejen učitelům jógy, ale také těm, které jóga zajímá hlouběji a mají s ní již delší zkušenost.

ADVENTNÍ JIN JÓGOVÉ ZASTAVENÍ

sobota 16.12.2017 

VEDE: Pája Brožová

VÁNOČNÍ LEKCE PRO BÁRU

neděle 24. 12. 2017

LEKCI VEDE: Magda Nguyen 

UMĚNÍ JÓGOVÉHO DOTYKU

víkend 20.01. - 21.01.2018 

VEDE: Lucie Formanová

UČITELSKÉ KURZY

V této sekci najdete plánované učitelské kurzy se zahraničními lektory, jako je Hariláldží z Indie (jógová terapie) či Maheshwara a Shakti z Německa (jin jóga, jógová anatomie, hormonální jóga) a mnohé další uznávané učitele.. 

UNDERGROUND YOGA SCHOOL S DALIBOREM ŠTĚDRONSKÝM

Važíme si toho, že pro vás připravujeme cyklus víkendů s Daliborem Štědronským, jedním z nejzkušeněších jógových učitelů na území matičky české aneb UNDERGROUND YOGA SCHOOL.
 
Staňte se součástí ,,party”, která se pokouší o něco více..
 

KURZ VEDE: Dalibor Štědronský

JIN JÓGA - učitelský kurz

Tento učitelský kurz vám ukáže důležitost individuálního přístupu k ásanové praxi ve zcela novém světle a vnese do vaší výuky čerstvý vítr tím, že porozumíte anatomickým rozdílům vašich studentů a budete schopni jim v pozicích nabídnout individuální asistenci.  
 
KDY:   02. - 08.7. 2018

KURZ VEDE: Shakti a Maheswara

JÓGOVÁ ANATOMIE - učitelský kurz

Co tělo, to jóga. Na tomto semináři se dozvíš, jak je každé lidské tělo jedinečné, a jak jedinečný tvar tvých kostí ovlivňuje či určuje, jak tvoje jóga bude vypadat. Položíme si otázku: “Co mi brání v pohybu?” a zjistíme, že v naší praxi ásan hrají roli dva faktory: protažení a komprese. Dozvíš se mnohé nejen o své vlastní anatomii, ale budeme srovnávat i anatomické rozdíly mezi ostatními. Tento seminář zlepší tvé lektorské schopnosti a vnese nové světlo do tvé osobní praxe. 
 
KDY:   08. - 09.9. 2018

KURZ VEDE: Shakti a Maheswara

JÓGOVÁ TERAPIE - modul 1: Fyzické tělo - můj chrám

Původně byla jóga vyučována “mezi čtyřma očima”. V dnešní době se spíše setkáváme se skupinovými lekcemi. Hlavní koncept se však nezměnil: každý člověk je jedinečný. Na světě neexistují dva lidé se stejnými otisky prstů, stejnou chůzí ani stejnýma ušima. Pokud se tedy budeme snažit vyhovět kritériím každého jednotlivce, což je nevyhnutelné na cestě k úplnému uzdravení, budeme potřebovat individuální jógu neboli jógovou terapii. 
 
KDY:   29. 05.  - 04. 06. 2018

Učitelský kurz s Hariláldžím a Meerou Karanath

JÓGOVÁ TERAPIE - modul 2: Energetické tělo - na vlně dechu

Navazující učitelský kurz
 
Proč jógovou terapii nazýváme celostní metodou?  Jógová terapie je postavená na tradičním pojetí lidské existence jako pěti kóš (plášťů). Lidská existence se skládá z hmotného těla, životní energie, mysli (emoce, myšlenky, vzpomínky, moudrost) a duše. Vzájemně se tyto úrovně prolínají a ovlivňují. Pokud je jedna z úrovní narušena nebo spíše vyvedena z rovnováhy, ať vnějšími vlivy či vnitřními procesy, nerovnováha se přenese i do ostatních úrovní. Pokud tato nerovnováha setrvává po delší dobu, vzniká nemoc.
 
KDY:   05. 06 - 11. 06. 2018

Učitelský kurz s Hariláldžím a Meerou Karanath

Přejete si mít přehled o novinkách a plánovaných workshopech našich i zahraničních lektorů? Přihlašte s  k odběru novinek.