JÓGOVÁ DÍLNA

Workshopy, neboli jógové dílny, se nesou pod záštitou hlubší praxe na dané téma, které seminář obsahuje. Zpravidla trvají delší dobu, než klasické lekce, které v týdnu navštěvujeme a mimo jógové techniky je zde často prostor i pro teorii či filozofii pojící se k tématu. 

Jógovna nabízí workshopy nejen se stávajícími lektory, ale i s hostujícími lektory ze světa.

Učitelské kurzy a workshopy jsou určeny nejen učitelům jógy, ale také těm, které jóga zajímá hlouběji a mají s ní již delší zkušenost.

SEXUALITA A KREATIVITA ŽENY: PÁNEVNÍ DNO

sobota 21.10.2017 (11:00 - 13:00)

WORKSHOP VEDE: Petra Plutnarová

HANDSTAND DÍLNA

aneb naučte se postavit se vzhůru nohama

Víkendový workshop 

28. - 29. 10. 2017

WORKSHOP VEDE: Klára Pokorná

THE PERFECT PLANK TO CHATURANGA

NEXT LEVEL CORE TO ARM BALANCE

Víkendový workshop 

11. - 12. 11. 2017

WORKSHOP VEDE: Klára Pokorná

TĚHOTNÝ WORKSHOP PRO VĚDOMOU MÁME

sobota 18.11.2017 

WORKSHOP VEDE: Marie Hledíková

KRÁSA JIN JÓGOVÉHO SPOČINUTÍ

sobota 25.11.2017 

VEDE: Pája Brožová

UČITELSKÉ KURZY

V této sekci najdete plánované učitelské kurzy se zahraničními lektory, jako je Hariláldží z Indie (jógová terapie) či Maheshwara a Shakti z Německa (jin jóga, jógová anatomie, hormonální jóga) a mnohé další uznávané učitele.. 

UNDERGROUND YOGA SCHOOL S DALIBOREM ŠTĚDRONSKÝM

Važíme si toho, že pro vás připravujeme cyklus víkendů s Daliborem Štědronským, jedním z nejzkušeněších jógových učitelů na území matičky české aneb UNDERGROUND YOGA SCHOOL.
 
Staňte se součástí ,,party”, která se pokouší o něco více..
 

KURZ VEDE: Dalibor Štědronský

JIN JÓGA - učitelský kurz

Tento učitelský kurz vám ukáže důležitost individuálního přístupu k ásanové praxi ve zcela novém světle a vnese do vaší výuky čerstvý vítr tím, že porozumíte anatomickým rozdílům vašich studentů a budete schopni jim v pozicích nabídnout individuální asistenci.  
 
KDY:   02. - 08.7. 2018

KURZ VEDE: Shakti a Maheswara

JÓGOVÁ ANATOMIE - učitelský kurz

Co tělo, to jóga. Na tomto semináři se dozvíš, jak je každé lidské tělo jedinečné, a jak jedinečný tvar tvých kostí ovlivňuje či určuje, jak tvoje jóga bude vypadat. Položíme si otázku: “Co mi brání v pohybu?” a zjistíme, že v naší praxi ásan hrají roli dva faktory: protažení a komprese. Dozvíš se mnohé nejen o své vlastní anatomii, ale budeme srovnávat i anatomické rozdíly mezi ostatními. Tento seminář zlepší tvé lektorské schopnosti a vnese nové světlo do tvé osobní praxe. 
 
KDY:   08. - 09.9. 2018

KURZ VEDE: Shakti a Maheswara

Přejete si mít přehled o novinkách a plánovaných workshopech našich i zahraničních lektorů? Přihlašte s  k odběru novinek.