HARMONIE ELEMENTŮ
vedená meditace s terapeutickými ladičkami

Adéla Tremčinská

V této meditaci zkombinujeme dva velmi silné nástroje - zvuk a vizualizaci.
Zvuk, stejně tak, jako každá vizualizace, každá naše myšlenka, nese svou vibraci, která nás ovlivňuje na úrovni těla, mysli i duše.
Jsme vibrační bytosti a naše tělo se skládá z živlů. Tyto živly - elementy - země, voda, oheň, vzduch a éter, nás ovlivňují a přináší různé aspekty do našeho života každý jeho moment. Ovlivňují naši osobnost, naši náladu, naše emoce a vyjadřování i náš zdravotní stav. Jako se vším, když je něčeho málo nebo naopak příliš, je rovnováha narušena.
Pojďme zharmonizovat elementy v našem těle a aktivovat vždy ten aspekt, který potřebujeme. Dovolme si nechat se unést na vlně zvuku a vizualizace a vpustit do svého života harmonii!

K terapeutickým ladičkám:
Frekvence terapeutických ladiček harmonizuje na úrovni těla mysli i duše. S čím konkrétním nám mohou ladičky pomoci?

TĚLO
-  bolesti a zatuhlost svalů, kloubů a páteře,
-  Podpora hojení ran, popálenin, zlomenin,
-  Detox,
-  Regenerace buňěk
-  Správné fungování nervové a cévní soustavy
-  Podpora a správná funkce orgánů
-  Otoky
-  Podpora imunitního systému
-  Alergie
-  Správné fungování trávícího systému
-  Hormonální nerovnováha
-  Sexuální dysfunkce
-  Kožní problémy, atd. -

MYSL
-  Problémy se spánkem
-  Úzkosti
-  Deprese
-  Motivace
-  Posílení mozkové funkce
-  Soustředění
-  Podpora kreativity, atd. -

DUŠE
-  Napojení na intuici
-  Uzemnění
- Vyladění energetických center

 

KDY: pondělí 17.10.2022 (19:30-20:30)
VEDE: Adéla Tremčinská
CENA: 350,-

PLATBA: PŘEVODEM či přes GoPay

STORNO KURZŮ A WORKSHOPŮ: Po přihlášení na kurz/workshop je nutné, aby celá částka byla připsána na náš účet nejpozději do 24 hod, jinak bude vaše rezervace automaticky stornována.  Pokud se na kurz/workshop hlásíte méně než 3 dny před jeho zahájením, je potřeba uhradit platbu okamžitě.

V momentě přijetí platby Vám zašleme potvrzení o platbě. Pokud byste částku uhradili a nepřišel vám email o potvrzení, prosíme kontaktujte nás (častým důvodem je nesprávně napsaný variabilní symbol).

V případě storna více než 14 dní před konáním kurzu/workshopu, bude účtován storno poplatek ve výši 50% (jinými slovy bude vám 50% vráceno). Pokud se klient na zvolený kurz/workshop neomluví 14 dní dopředu či se nedostaví, studio je oprávněno ponechat si 100% výši ceny. Své místo lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA

 

ADÉLA TREMČINSKÁ

 

 

Jmenuju se Adéla a s terapeutickými ladičkami pracuji od roku 2021. Vždy mě bavilo pracovat s lidmi a nějakým způsobem jim pomáhat a jsem moc šťastná, že si mě našel takový nástroj jako jsou terapeutické ladičky. Terapie s nimi je velmi jemná a příjemná, ale zároveň i hluboká a účinná. Zajímám se také o reflexologii a aromaterapii a soundhealing ráda propojuji i s prvky kraniosakrální terapie.

Ve svém životě se ráda věnuju osobnímu rozvoji a setkávání se s lidma, kteří to mají podobně. Nyní je ale mým největším učitelem a potěšením moje zanedlouho tříletá dcera.