JAK NA ODPOČINEK
workshop restorativní jógy

Petra Šlechtická

Jste připraveni zkusit proměnit svůj pohled na odpočinek a sebepéči? Pustit se do času, kdy činnost vystřídá zastavení, kdy překročíte nervozitu z toho být sami se sebou a najdete si cestu k sobě a osvěžení soustředěnosti? Naše mysl je dlouhodobě rozptylovaná a i když už ji nic nevyrušuje stále jede dál. A i když jsme vybaveni na přepínání mezi činnostmi a umíme více věcí najednou přirozeně, tato schopnost však neodpovídá takovém tempu a množství jakou přináší dnešní doba. 

Workshop restorativní jógy je možností, jak se seznámit se ztišením a jak se v zastavení naučit být jen se sebou, s tím co je. Restorativní jóga, je velmi jemná, laskavá a pečující forma jógy, která nám s využitím pomůcek pomůže navodit pocit zvnitřnění, relaxace a blaženosti. 

Seminář Vám pomůže:

- Nahlédnout na přínosy zpomalení
- Umět si dovolit čas se sebou
- Zpestřit aktivní praxi o doplnění klidu/relaxace
- Najít si odpočinek v rámci každodennosti 
- Efektivně využívat pomůcky - co k čemu slouží a jak pomůcky dobře použít/ nahradit

Na co se můžete těšit: 

- představení restorativní jógy a jejích principů
- odpočinek jako nezbytná součást zdravého života
- účinky pasivních pozic
- kdy a jak je vhodné RJ zařadit
- restorativní jóga jako součást a/nebo doplněk vaší běžné praxe

Pravděpodobně zboříme i pár mýtů a předsudků o relaxaci a nedostatku času na odpočinek a sebe samé.

Součástí workshopu jsou připravené materiály s informacemi k pozicím a jejich využití.

Workshop je pro všechny, kdo se potřebují uvolnit a doplnit sílu a osvěžit svou mysl. Na lekci jsou vítáni i Ti, kteří se nevěnují aktivní józe, ale třeba jiné náročné aktivitě, ať už pracovní, sportovní nebo pečující. Potěší a uleví i těhotným ženám.

 

KDY: sobota 01.10.2022 (12:00 - 14:30)
VEDE: Petra Šlechtická
CENA: 590,- 

PLATBA: PŘEVODEM či přes GoPay

STORNO KURZŮ A WORKSHOPŮ: Po přihlášení na kurz/workshop je nutné, aby celá částka byla připsána na náš účet nejpozději do 24 hod, jinak bude vaše rezervace automaticky stornována.  Pokud se na kurz/workshop hlásíte méně než 3 dny před jeho zahájením, je potřeba uhradit platbu okamžitě.

V momentě přijetí platby Vám zašleme potvrzení o platbě. Pokud byste částku uhradili a nepřišel vám email o potvrzení, prosíme kontaktujte nás (častým důvodem je nesprávně napsaný variabilní symbol).

V případě storna více než 14 dní před konáním kurzu/workshopu, bude účtován storno poplatek ve výši 50% (jinými slovy bude vám 50% vráceno). Pokud se klient na zvolený kurz/workshop neomluví 14 dní dopředu či se nedostaví, studio je oprávněno ponechat si 100% výši ceny. Své místo lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA