JIVAMUKTI XL SPECIAL - JAK NA ZÁKLONY

Anna Ribanská

Jak na záklony znovu a lépe... lekce vhodná jak pro začátečníky, aneb co by si naopak rození "backbendeři" měli uvědomit. 

V rámci této Jivamukti XL lekce se zaměříme na záklony. To ale neznamená, že by se jí měli bát ti, kteří mají ze záklonů hrůzu. Naopak. Zkusíme si uvědomit, co je pro záklonové ásany naprosto zásadní, abyste se zaklonit mohli a na druhou stranu pro ty, kteří se cítí jako flexibilní, pokročilí a mají "záklony" tzv. zadarmo, toto může být jedinečnou připomínkou a cestou, jak se zaklonit lépe. A ano, je možné, že se najednou zakloníte mnohem méně. Protože méně někdy znamená více .) 

 

KDY: sobota 27.05.2023 (10:00-12:00)
VEDE: Anna Ribanská
CENA: 490,-

PLATBA: PŘEVODEM či přes GoPay

STORNO KURZŮ A WORKSHOPŮ: Po přihlášení na kurz/workshop je nutné, aby celá částka byla připsána na náš účet nejpozději do 24 hod, jinak bude vaše rezervace automaticky stornována.  Pokud se na kurz/workshop hlásíte méně než 3 dny před jeho zahájením, je potřeba uhradit platbu okamžitě.

V momentě přijetí platby Vám zašleme potvrzení o platbě. Pokud byste částku uhradili a nepřišel vám email o potvrzení, prosíme kontaktujte nás (častým důvodem je nesprávně napsaný variabilní symbol).

V případě storna více než 14 dní před konáním kurzu/workshopu, bude účtován storno poplatek ve výši 50% (jinými slovy bude vám 50% vráceno). Pokud se klient na zvolený kurz/workshop neomluví 14 dní dopředu či se nedostaví, studio je oprávněno ponechat si 100% výši ceny. Své místo lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA