LÉČIVÁ GONGOVÁ LÁZEŇ
s gongem, křišťálovými mísami a zvonkohrou

Lucie Přibylová

Vibrace gongu s frekvencemi zvuků křišťálových mís vás během chvilky dostanou do hlubokého relaxačního zážitku a hluboké meditace, aniž byste museli cokoli dělat. Během gongové lázně se dostanete do neutrálního stavu, při kterém se může spustit proces sebeléčení. Vibrace jsou hojivé pro váš nervový systém a regenerují buňky celého těla. Během soundhealingu uvolníte svou mysl, snížíte stres a napětí, zlepšíte spánek a povzbudíte imunitní systém. Na duchovní úrovni vyčistíte a vyvážíte jednotlivé čakry a vaše jemnohmotné tělo. Během soundhealingu s gongem, křišťálovou mísou a zvonkohrou budete mít prostor ponořit se sami do sebe.

“Protože gong je zvuk za zvukem, kde se najdete.”

Účinky vibrací gongu a frekvence zvuku křišťálových mís:

- Stimuluje imunitní systém (buňky se během hraní dostanou do neutrálního stavu a mohou tak nastartovat vlastní proces sebeléčení)
- Uvolňuje neutichající mysl
- Snižuje stres a úzkost
- Pomáhá zlepšovat spánek (již 45 minut zvuku gongu působí na tělo jako hluboký spánkový cyklus)
- Nabije vás energií 
- Zlepšuje duševní a emoční čistotu
- Čistí a harmonizuje čaker
- Zmírňuje fyzickou bolest
- Vibrace působí pozitivně na naše jemnohmotná těla, kde mohou odblokovávat podvědomé vzorce
 
Ponořte se společně se mnou do nadpozemských vod vibrací gongu, kde se každý z nás dematerializuje a rozpouští se do vnitřního prostoru velkého neznáma stejně jako když spíme. Zažijte skutečné dobrodružství vědomí tam, kde dokážeme být bdělí bez přítomnosti našeho těla.

 

KDY: sobota 25.03.2023 (18:30-19:30)
VEDE: Lucie Přibylová
CENA: 400,-

PLATBA: PŘEVODEM či přes GoPay

STORNO KURZŮ A WORKSHOPŮ: Po přihlášení na kurz/workshop je nutné, aby celá částka byla připsána na náš účet nejpozději do 24 hod, jinak bude vaše rezervace automaticky stornována.  Pokud se na kurz/workshop hlásíte méně než 3 dny před jeho zahájením, je potřeba uhradit platbu okamžitě.

V momentě přijetí platby Vám zašleme potvrzení o platbě. Pokud byste částku uhradili a nepřišel vám email o potvrzení, prosíme kontaktujte nás (častým důvodem je nesprávně napsaný variabilní symbol).

V případě storna více než 14 dní před konáním kurzu/workshopu, bude účtován storno poplatek ve výši 50% (jinými slovy bude vám 50% vráceno). Pokud se klient na zvolený kurz/workshop neomluví 14 dní dopředu či se nedostaví, studio je oprávněno ponechat si 100% výši ceny. Své místo lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA

 

LUCIE PŘIBYLOVÁ

 

 

Již od dětství mě díky zdravotním problémům lákaly techniky východní medicíny. U žádné z technik jsem ovšem nezůstala dlouho, než se ke mně dostala jóga. Učila jsem se poslouchat své tělo a mysl a naprosto jsem józe a meditacím podlehla. Kromě různých spirituálních technik, které jsou součástí této cesty, se můj zájem upřel k fyzioterapii spojené s psychosomatikou jako k hlavnímu principu vědomého pohybu. Když ke mně přišly vibrace gongu, věděla jsem, že to je moje další cesta. Některé věci prostě jednoduše víte. Poprvé v životě jsem se setkala s technikou, při které jsem nemusela vůbec nic dělat a cítila jsem, že se to děje za mě. Jen jsem ležela a nechala se unášet vibracemi, které procházely každou buňkou mého těla a uprostřed toho všeho jsem cítila neuvěřitelnou blaženost a nekonečnost. Začala jsem hrát. Ke gongu jsem postupně přidala křišťálové mísy, zvonkohru, buben a chřestidlo a z lásky na první pohled se stala láska na celý život.


Mé zkušenosti:

- Gong Academy (2021, Andrea Bajnoková, Gong Waves, Slovensko)
- Rozšířený kurz hraní na gong (filosofie gongu, vibrace zvuku a jeho účinky, první kroky do světa nekonečného potenciálu zvuku gongu)
- Kurz hraní na gong podle posvátné geometrie (hraní na gong podle matematických vzorců a zlatého řezu, ze kterých je stvořen celý vesmír, pokročilejší    hraní na gong s hlubší komunikací přesahující hudební podstatu gongu)
- Kurz pránického léčení (2021, Pranic Healing Česká republika)
- Kurz instruktora jógy s rozšířením o čínskou medicínu (2020-2021, Vital Institut)