MŮŽEŠ VŠE, CO CHCEŠ

Katy Yaksha a Andrea Kepková

ZÁBAVNÁ INSPIRATIVNÍ PŘEDNÁŠKA ZAKONČENÁ JEMNOU LEKCÍ HATHA JÓGY A CHVILKOU MEDITACE

Pro všechny, kteří chtějí znovu žít ve světě bez hranic.

„ZAČNI ZÁŘIT RADOSTÍ, ENERGIÍ A HARMONIÍ. V KAŽDÉM OKAMŽIKU, KAŽDÉM DNI, KAŽDÉM VĚKU.“

Katy Yaksha, autorka bestselleru Můžeš vše, co chceš - inspirativní příručky, jenž pomohla už mnoha lidem vrátit radost do každodenního života a najít sami sebe, o své životní filosofii, hravých metodách a o životě vedeném hlasem srdce popovídá během tohoto uvolněného setkání.

 

Chcete?

- se cítit šťastní, radostní a naplnění?

- se naučit řídit svůj život tak, aby se ubíral podle vašich snů a přání?

- se hodně smát, zářit přirozenou krásou a být zdraví?

 

Můžete.

A je to jednodušší, než si myslíte a než jste se naučili věřit.

Přijďte a rozpomenete se na to, jak málo vás dělí od života, o jakém sníte,

a že jste to vy, kdo může snadno ovlivnit, zda můžete vše, co chcete.

Probereme základní kroky, kudy se dostat k hlasu, který má pro nás všechny potřebné odpovědi i rady, a který máme všichni od narození, jen jsme na něj zapomněli nebo ho přestali poslouchat. Budu s vámi sdílet jednoduché metody, které přirozeně vznikají na cestách za mými sny a za broušením života do tvaru, který ladí mé duši. Popovídám o tom, jak si spojení s hlasem srdce udržet a tím se stát opravdově šťastným v každém dni. Načerpáte inspiraci, odvahu a odnesete si konkrétní návody, aby jste hned mohli vykročit na cestu života, po kterém vaše duše touží.

 

 

CO SE DOZVÍTE?

CO JE SMYSLEM MÉHO ŽIVOTA?

Můj cíl, naplnění? Jak ho mohu objevit a dosáhnout?

JE OPRAVDU MOŽNÉ ZŮSTAT NAVŽDY MLADÝM?

Jak si udržím  jiskru v oku a jak se můžu napojit na nevyčerpatelný zdroj energie pro mé tělo i ducha?

VNITŘNÍ BALANC & TRVALÝ STAV HARMONIE

Jak jich dosáhnu a udržím?

 

 

PRO KOHO JE TOTO INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ VHODNÉ?

Pro ženy i muže v každém věku. Pro všechny, co tuší, že život nabízí mnohem víc, než divnou verzi života bez života, ale jsou ve fázi, kdy se nemohou rozpomenout, kudy se do života, co chutná v každém okamžiku, vrátit a nebo jak s ním vůbec začít. Vhodné pro začátečníky na poli života bez hranic, ale i pro ty z vás, kteří jste na cestě, protože i když budu sdílet to, co znáte, mohou vám mé úhly pohledu pomoci objevit další odpovědi a nebo vás jen příjemně naladí a utvrdí ve vědomí, že nejste blázni a přehnaní snílci, když věříte tomu, že žít na maximum, s lehkostí a spoustou legrace není jen pro pár vyvolených, ale pro každého, kdo se pro to rozhodne a začne pro to něco dělat.

 

CO S SEBOU POTŘEBUJETE?

​Vaší chuť žít naplno a opravdově, trochu vašeho času, pohodlné oblečení na jógovou praxi a pak už jen otevřenou mysl a hurá na to!

 

KDY: neděle 25.11.2018 (13:30-17:30)

HARMONOGRAM: 13:30-16:00 inspirativní setkání, 16:00-17:30 lekce jemné jógy s meditací
VEDE: Andrea Kepková
CENA: 990,-

PLATBA A REZERVACE:  Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018077. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO + MUZES_VSE + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu.

STORNO PODMÍNKY: Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit nevratnou zálohu ve výšce 50%. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

 

PS: Vezměte si s sebou něco na zub, kdyby vám během povídání vyhládlo.

 

KATY YAKSHA

 

 

Jsem optimistka a zastánkyně pozitivního myšlení. Miluju uvolněný přímořský životní styl, jógu, zdravé stravování a další aktivity probouzející tělo i mysl. Od mala jsem cítila potřebu inspirovat druhé k tomu, aby poslouchali své srdce, aby brali život s lehkostí, hodně se smáli a nezvážněli ani v dospělosti.

Hlas srdce a zvědavost mě během života vedly k vyzkoušení různých profesí, aniž bych toho o nich, kromě absolutního nadšení pro to, co jsem se rozhodla dělat, moc věděla – byla jsem tanečnicí, Djkou, módní návrhářkou, majitelkou butiků s vlastnoručně vyráběnou módní tvorbou. Už jako teenager jsem používala psaní jako autoterapii a snila o tom, že budu jednou psát inspirativní knihy a tak druhým pomáhat věřit snům, být sami sebou a žít s lehkostí.

V roce 2004 jsem založila módní značku, která se během několika let stala velmi populární. Cesta k naplnění velkého snu mi byla inspirací k napsání prvotiny, románu "Deset přání aneb nikdy není pozdě na to vydat se za nesplněnými sny", který vyšel v roce 2015 u Rybka publishers Praha.

V roce 2016 jsem opustila všechny dosavadní aktivity, abych se mohla naplno věnovat psaní a cestě, řekněme, duchovní a rozhodla jsem se znovu zariskovat. Založila jsem nakladatelství s názvem PLÁŽ, protože žádné ze zavedených nechtělo publikovat další knihy v té době neznámé autorce a začala jsem v České Republice své knihy vydávat sama.

Inspirativní příručka "Můžeš vše, co chceš", kterou jsem pod PLÁŽÍ vydala jako první, se stala bestsellerem a pomohla už mnoha lidem vrátit radost do každodenního života a najít sami sebe. Jako další přirozený krok jsem začala svou hravou filosofii a jednoduché a často velmi "praštěné" metody, díky kterým se cítím plná energie, zdraví a optimismu sdílet prostřednictvím uvolněných přednášek.

Narodila jsem se v České Republice a od mala mě přitahovala vize života u moře. Od roku 2000 žiji střídavě u nás a v zahraničí. Do této doby jsem ochutnala život na Baleárských ostrovech, v Berlíně, v Římě a od roku 2015 je mou základnou maličkatý jihoitalský ostrov Ischia, kde tvořím, čerpám inspiraci a nebo jen vychutnávám poklidné místní tempo a zdokonaluji se v umění života v přítomném okamžiku,"sladkém farniente“.

 

„Nevěděla jsem přesně, čím se chci jednou stát a jak chci přesně žít, ale věděla jsem, že to nebude podle vzorců. Věřím v lásku, ve hlas mého srdce, ve smích a ve spoustu zábavy. A i když je to dobrodružná cesta, neměnila bych. Protože když v životě nepřestaneme snít a hrát si jako děti, když se nebereme příliš vážně, pak je doopravdy všechno možné. A navíc postupně přijdeme na to, že s těmi nejdůležitějšími věcmi už jsme se narodili: jsme to my sami a schopnost prožít každý moment naplno s radostí, s láskou a s vděčností.“