NIKOL MAIO

Jóga je pro mě o sjednocování mé bytosti se vším, čím si musíme v životě projít. Je to dlouhá celoživotní cesta, za kterou jsem vděčná. 
 
Jógu vnímám jako dokonalý prostředek pro sebepoznání svého těla, svých limitů, uvědomování emocí, napětí, strachu a potom osvobození a pocit prázdna, lehkosti a prostoru, který po praxi cítím. Od malička jsem milovala pohyb, cestování a poznávání nových možností, prožitků, lidí. Přes pohybové dysbalance jsem se začala zajímat o pohyb více do hloubky a nyní se zaměřuji o propojení zdravotního cvičení do jakéhokoliv pohybu i jógy. Pracovala jsem řadu let i s postiženými sportovci. Ráda pomáhám lidem od bolesti a dávám nápady, jak přeučit pohybové stereotypy, kterými všichni trpíme. Mám ráda "aha" momenty v pohybu, kdy konečně cítíte "proč to vlastně dělám" a má to smysl.
 
Ráda vedu lekce spirální jógy, fasciální jógy, jin jógy, létající jógy v stítích a shakti prana flow jógy. Po 20 letech jsem se vrátila ke hře na kytaru, tak se někdy na lekcích můžete těšit i na živou hudbu.
 
Jsem absolvent FTVS a přes dynamiku a první kurz powerjógy jsem se pak dostávala do studia mnoha pohybových nejen jógových konceptů. Nejvíce mě ovlivnila Spirální dynamika, jin jóga a energetická práce reiki.

S Nikol se můžete setkat v Jógovně na pravidelných lekcích Ranní zdravotní jóga každou středu v čase 8:05-9:05.