PETR MUTINSKÝ

Certifikovaný lektor Ashtanga a Vinjása jógy

Zajímám se o rozvoj mysli, těla i duše - z tohoto důvodu studuji psychologii, věnuji se józe, kalisthenice, koučování a výživovému poradenství. Věřím, že skrz poznání sebe samotných, můžeme nejen zlepšovat své kvality, ale zároveň jsme schopni skrze vlastní zkušenosti a porozumění lépe pomáhat druhým a samotné je inspirovat ke změně. 

Jóga je pro mě nejen způsobem praxe na podložce, ale i způsobem, jakým můžeme žít i mimo ni. To, jakým způsobem nakládáme se svým časem, jak komunikujeme nebo čím naše tělo i mysl vyživujeme.

S jógou jsem vyrůstal, jelikož jí praktikovali moji rodiče. Každé ráno jsem tak odmala vídal Pozdravy slunci. V pozdějším věku se má maminka dokonce stala učitelkou jógy a dokonce poté založila školu pro budoucí učitele. Celé roky jsem byl tak svojí rodinou inspirován a sám se začal o jógu zajímat. Po několika letech vlastní praxe jsem se rozhodl začít svou praxi a poznatky sdílet s ostatními, k čemuž mi napomohlo absolvování mého prvního výcviku 200h Vinyasa Yoga Teacher Training.

Mými jógovými i pohybovými učiteli jsou inspirativní osobnosti jako jsou Jan Jirák, Pavel Hub, Tobias Lorenz, Ben Cristovao, Dylan Werner či Devin Kelley.

Petr učí lekci Dynamická Vinjása - Síla & Mobilita čtvrtky ráno od 6:50.