PETRA ŠLECHTICKÁ

Jak ve vlastní praxi, tak při lekcích sdílených s ostatními, Petru provází nekonečná zvědavost a laskavost poznání. Inspirací jednotlivých lekcí je pro ni vše kolem, co zachytí svými smysly. Zkoumání prostoru pro pohyb, spolu s vnímáním jedinečnosti nádechu a výdechu, naplňuje její představu přítomného prožití. Lekce ráda doplňuje hudbou různých žánrů, která nechá splynout dech, pohyb a emoce a také čtením poezie či pasáží z různých textů.

Osobností, která Petru nejvíce inspiruje a má vliv na její praxi, učení a duchovní růst je Donna Farhi. Společné setkání s Donnou a čas strávený na jejím intenzivním kurzu pro učitele (2010) a jejích lekcích je pro ni stálým pramenem inspirace pro objevování a poznávání nejen jógy, ale i sebe samotné. Zkušenosti a praxi dále prohlubuje studiem a prací s Lucií Königovou, které vděčí za hlubší poznání jógy nejen jako krásného vědomého plynutí v pozicích. Lucie ji svými myšlenkami, inspirací a sdílením své hluboké praxe, provází od počátku její jógové cesty.

Petra u nás učí dopolední restoratovní jógu ve středu v čase 10:00 - 11:00, která je vhodná jak pro těhotné, tak pro ženy po porodu. Zkrátka pro všechny, kdo potřebují hluboký odpočinek. Petry chuť sdílet nejen jógovou zkušenost, ale zároveň otevřít tento svět ostatním ji přivedla k vytvoření prvního portálu o józe – www.yogapoint.cz