POZNEJ SVÉ NOHY

Michael Tichov

Proč zrovna workshop o nohách? Ve své fyzioterapeutické praxi už jsem viděl mnoho zdravotních problémů, které se řeší a mnoho problémů, které se opomíjí. Připadá mi, že jedním z těch nejvíce opomíjených je právě zdraví našich nohou.

Už několik dekád jsme syceni reklamami na elegantnější, barevnější, lepší, rychlejší, stylovější obuv, která ale deformuje naše nohy a bere jim jejich sílu. Sílu na kterou spoléhá celé tělo, protože právě nohy jsou to, co nás nese životem. Na nohách doslova stojí nejen váha ale i zdraví celého našeho těla.

 Kombinace špatné obuvi a nízké úrovně pohybové aktivity je receptem na problémy celého těla. Problémy, které začnou chodidly se postupně řetězí do celého těla, protože když se nemůže tělo pevně a spolehlivě opřít, začne hledat pevnou oporu někde jinde… zpravidla tam, kde by být neměla. Jednoduše si můžeme představit třeba ztuhlost bederní páteře či jiné tělesné partie. No a čím se to dneska řeší? Většinou bez ohledu na individuální potřeby každého jedince dostanete univerzální vložky a nazdar. V tom lepším případě dostane vložku tvarovanou individuálně, nicméně ani to není dlouhodobé řešení.

Lidské tělo dokáže úžasné věci, když mu dopřejeme dostatek rozumně dávkované a cílené zátěže. Dnes se však vydáváme spíše cestou komfortu, který nám ve finále bere schopnost podávání konstantního výkonu v podobě běžných denních aktivit.

Hlavním cílem tohoto workshopu je seznámit Vás s teorií nohy, chůze, obouvání a ukázat Vám, čeho je noha schopna. Klíčem k úspěchu je pochopení základů anatomie nohy a skrze ni porozumění funkci a možnostem vašich nohou. Ukážeme si nejčastější nedostatky a poruchy našich nohou a jak je kompenzovat.

 

KDY: sobota 04.03.2023 (15:00-17:30)
VEDE: Michael Tichov
CENA: 690,-

PLATBA: PŘEVODEM či přes GoPay

STORNO KURZŮ A WORKSHOPŮ: Po přihlášení na kurz/workshop je nutné, aby celá částka byla připsána na náš účet nejpozději do 24 hod, jinak bude vaše rezervace automaticky stornována.  Pokud se na kurz/workshop hlásíte méně než 3 dny před jeho zahájením, je potřeba uhradit platbu okamžitě.

V momentě přijetí platby Vám zašleme potvrzení o platbě. Pokud byste částku uhradili a nepřišel vám email o potvrzení, prosíme kontaktujte nás (častým důvodem je nesprávně napsaný variabilní symbol).

V případě storna více než 14 dní před konáním kurzu/workshopu, bude účtován storno poplatek ve výši 50% (jinými slovy bude vám 50% vráceno). Pokud se klient na zvolený kurz/workshop neomluví 14 dní dopředu či se nedostaví, studio je oprávněno ponechat si 100% výši ceny. Své místo lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA

 

MICHAEL TICHOV

 

 

Jsem Michael Tichov, fyzioterapeut, milovník pohybu a sportovec, který si sám prošel mnoha zraněními.

Fyzioterapeutem jsem se stal proto, že jsem několikrát v doprovodu jiných terapeutů kráčel od úrazu k lepší kondici. Cesta uzdravování těla a progresu, který člověk prožívá při rehabilitaci mě uchvátila natolik, že jsem se stal průvodcem na této cestě i lidem ostatním. Kromě lásky k pohybu můj život naplňuje láska k práci, kde mohu ruku v ruce se svými svěřenci usilovat o lepší kvalitu jejich života skrze jejich zdraví.