SPECIÁLNÍ NOVOROČNÍ JÓGA NIDRA

Petra Plutnarová

Máme tendenci držet se starých zaběhaných principů, “zvyk je železná košile” se říká. Možná už naše strategie a vzorce chování nefungují, ale jsou známé a držíme se iluze bezpečnosti, která ve známosti spočívá . Ve známosti je jistý konejšivý klid. A proto otevřít dveře něčemu novému vyžaduje také velikou odvahu.  Všichni se tak vstupem do Nového roku stáváme hrdiny.  Život začíná tam, kde vystoupíme z komfortní zóny, když chceš jiný výsledek, udělej něco jinak. Je jen na nás, zda zůstane u novoročních předsevzetí, která za týden odnese prach, či je skrze kombinaci akce a odevzdání se zhmotníme ve své realitě. Čemu dáváme pozornost, čím se obklopujeme, co vyzařujeme a co děláme, tím se stáváme. 

Přijďte podpořit svůj záměr novoroční praxí yoga nidry, najít svou vnitřní vizi, zaslechnout svůj vnitřní hlas a najít odvahu učinit krok do neznáma, s podporou. Pomůžeme Vám otevřít dveře. Vykročit již musíte sami.

Jóga nidra ( योग निद्रा), yoga nidra neboli jógový spánek je stav vědomí mezi bdělým stavem a spánkem, jedná se o vědomý hluboký spánek, kde je probíhá hluboké uvolnění těla a mysli. V průběhu techniky se pracuje se sankalpou, vědomým záměrem. Jóga nidra orientuje tedy naše vědomí k cíli, ke kterému chcme směřovat, zároveň nám dopřává hluboké uvolnění a umožňuje tak regeneraci organismu, navíc její pravidelné praktikování zvyšuje odolnost na stress

S sebou:
Pohodlné teplejší vrstvené oblečení na jógu

 

KDY: čtvrtek 06.01.2022 (20:00-21:15)
VEDE: Petra Plutnarová
CENA: 290,-

PLATBA: PŘEVODEM / GoPay

STORNO KURZŮ A WORKSHOPŮ: Po přihlášení na kurz/workshop je nutné, aby celá částka byla připsána na náš účet nejpozději do 24 hod, jinak bude vaše rezervace automaticky stornována.  Pokud se na kurz/workshop hlásíte méně než 3 dny před jeho zahájením, je potřeba uhradit platbu okamžitě.

V případě storna více než 14 dní před konáním kurzu/workshopu, bude účtován storno poplatek ve výši 50% (jinými slovy bude vám 50% vráceno). Pokud se klient na zvolený kurz/workshop neomluví 14 dní dopředu či se nedostaví, studio je oprávněno ponechat si 100% výši ceny. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA