TOUCH THE EARTH THE KISS THE SKY

Barbora Olsson

Znáte pojem "grounding", tedy zakořenění?
Jako každá krásná květina či strom i my lidé musíme nejdříve zapustit naše kořeny hluboko do země, abychom byli schopni růst vzhůru k nebesům. Když vytvoříme rovnováhu v těle, zároveň tak stavíme základy pro vyvážený život.

V jógové praxi je velmi důležité uvědomit si a naučit se "zakořenit chodidla a dlaně".  Pokud jsme schopni správně používat chodidla a ruce, tato základní schopnost nás automaticky posunuje dále a otvírá dám dveře k složitějším pozicím a ásanám. Stejně jako dům i v józe se základy staví od země, tyto základy pak ovlivňují zbytek našeho těla v jednotlivých pozicích.

V rámci workshopu se budeme věnovat pozicím ve stoje a také balančním pozicím na rukou, za účelem zvýšení a zkvalitnění jóga praxe a zároveň pro nalezení lehkosti a energie v praktikovaných ásanách.

Workshop je vhodný pro jak pro začátečníky tak i pro zkušené studenty.

KDY: 11.11.2018 (10:00-12:30)
VEDE: Barbora Olsson
CENA: 590,-

PLATBA A REZERVACE:  Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018063. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_TOUCH + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu.

STORNO PODMÍNKY: Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit nevratnou zálohu ve výšce 50%. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

 

BARBORA OLSSON

 

 

S jógou jsem se poprvé setkala během svého života ve Švédsku, kde se mi zpočátku život zdál studený a šedý. Díky józe jsem pochopila, že nezáleží na tom, kde se člověk nachází, že spokojenost je stav duše a vychází zevnitř. Věřím, že síla pozitivní mysli, laskavost, pokora, žití v přítomném okamžiku a vzájemný respekt jsou nezbytné věci pro nalezení vnitřního klidu....také věřím, že všechny tyto "věci" se dají šířit prostřednictvím jógy.

Vyučuji moderní vinyasu s tradičními kořeny, tak jak mě to naučil můj učitel Simon Park.