HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE

PRO MUŽE

Jednodenní kurz s Radka Rosanitsch

HJT je přírodní a holistická metoda vytvořená brazilskou psycholožkou a jógovou terapeutkou Dinah Rodrigues. 

HYT se doporučuje stresovaným mužům a všem mužům s příznaky nízké hladiny hormonů

Doporučuje se také všem mužům po 45 letech jako prevence.

Workshop je vhodný pro muže všech věkových kategorií, kteří se chtějí cítit výborně nejen fyzicky, ale také psychicky.

Během workshopu se naučíte sestavu dynamických cviků, které jsou doprovázeny intenzivními dechovými technikami. Autorka vytvořila tuto sestavu ve spolupráci s lékaři, fyzioterapeuty a celosvětově uznávanými jógovými učiteli

Pravidelné cvičení sestavy napomáhá harmonizovat hormonální systém a tím i fungování celého těla. Součástí výuky jsou velmi účinné protistresové cviky, které lze praktikovat kdykoliv během dne.

Sestava je vhodná i pro úplné jógové začátečníky, není nutné mít předchozí zkušenosti s jógou.

Po absolvování workshopu budete schopni cvičit sestavu sami doma. Výukové materiály pro cvičení doma obdržíte zdarma.

Sestava HJT pomáhá při následujích problémech:
syndrom vyhoření,
nespavost, deprese, úzkostné stavy, vypadávání vlasů, snížená funkce štítné žlázy, nízké libido, problémy s erekcí, neplodnost, únik moči, problémy s prostatou, migrény a další

 

KDY: neděle 10. 09. 2017 

ČASOVÝ HARMONOGRAM: 09:00 - 13:00, 14:00 - 18:00

CENA: 2800 Kč 

PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 86-6791380237/0100. Variabilní symbol: 2017013. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_HORMONALNI_JOGA + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu.

STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami.

REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA

 

 

 

RADKA ROSANITSCH

 

 

 

Proč Hormonalní jogu učím? Z mé vlastní zkušenosti vím, že pravidelné cvičení sestavy HJT je velmi účinné a přináši ovoce. Hladina hormonů v těle se upraví bez potřeby užívat hormonální substituční léčbu. Budu se těšit z každé z vás, která to ovoce sama ochutná, a které její píle a trpělivost rozzáří úsměv na tváři, bude se cítit svěže a mladistvě, a její hormonální nerovnováha či nepříjemné symptomy menopauzy zmizí

Poprvé jsem se postavila na jóga matku v roce 200, během mého studia na Australian Academy of Sport a Fitness v Sydney. Byla jsem zcela fascinována půvabem a ladností pohybu. Později jsem se rozhodla, že se chci o fyzické, duševní a duchovní části tohoto umění dozvědět více, a přestěhovala jsem se na pár měsíců do Thajska, kde jsem jógu intenzivně studovala a stala se certifikovanou lektorkou hatha jógy a meditace (RYS 200). Zde jsem poprvé začala klasickou jógu vyučovat a také intenzivně praktikovat Hormonální jógovou terapii.

Na začátku roku 2014 mi lékaři sdělili, že hladina hormonů v mém těle, je spíše blíže k menopauze než k možnosti otěhotnění, a že pokud bych otěhotněla přirozenou cestou bez pomoci hormonálních medikamentů, bude to zázrak. V ten moment se mi zhroutil svět…ale nevzdala jsem to. O pár měsíců později jsem dostala od své sestry dárek – víkendový seminář hormonální jógy. Již po absolvování semináře jsem cítila jak vaječníky začínají intenzivně pracovat a věděla jsem, že tohle může být ta správná cesta. Téhož roku jsem v práci, kde se člověk stresu nevyhne, dostala výpověď, a tak jsme s manželem odletěli do Asie. A právě tam, bez práce = bez stresu, jsem začala s téměř každodenním cvičením sestavy hormonalní jogové terapie.

O 10 měsíců později se stal  “ten“ zázrak...máme syna a je prostě boží! 🙂

Více o Radce: http://www.yogaforjoy.de/about-me-hormone-yoga-therapy/