ZÁKLADY RESTORATIVNÍ JÓGY:
SEZNAMTE SE

Petra Šlechtická

Chcete do své praxe vnést relaxaci a naučit se odpočívat s využitím jógy? Vnímáte, že jste stále v napětí a stažení? Seznamte s restorativní jógou – stylem jógy, při kterém se hojně využívají pro vypodložení bolstery, deky či bločky, aby tělo energii nevydávalo, ale naopak přijímalo.
 
Na semináři Základy restorativní jógy se právě s tímto stylem můžete seznámit a prakticky si jej vyzkoušet. Seminářem Vás provede certifikovaná lektorka Petra Šlechtická. Její osobní praxe a práce se studenty a také lektory jógy je její patnáctiletou vášní a intenzivním studiem.
Pojďte se seznámit se stylem, který pomůže naše rozkmitaná těla opečovat a ulevovat jim nejen od napětí.
 
O čem si povíme:
- Představíme si restorativní jógu a její základní pozice
- Proč je odpočinek naší součástí
- V jakých situacích je vhodné RJ zařadit
- Jak RJ zkombinovat se svou běžnou praxí
 
Seminář Vám pomůže:
-        zařadit pozice odpočinku do praxe
-        osvojit si práci s pomůckami a znát jejich využití
-        naučit se vhodně a bezpečně ukládat do pozic restorativní jógy
-        zpestřit aktivní praxi o doplnění klidu
 
 
Vítaní jsou všichni, kteří se chtějí naučit efektivně doplnit síly a vhodně regenerovat své tělo a mysl. Zároveň je skvělým tipem a inspirací pro učitele jógy a příbuzných stylů.
 
 


KDY: 
neděle 05.02.2023 (10:00-13:00)
VEDE: Petra Šlechtická
CENA: 750,-

PLATBA: PŘEVODEM / GoPay

STORNO KURZŮ A WORKSHOPŮ: Po přihlášení na kurz/workshop je nutné, aby celá částka byla připsána na náš účet nejpozději do 24 hod, jinak bude vaše rezervace automaticky stornována.  Pokud se na kurz/workshop hlásíte méně než 3 dny před jeho zahájením, je potřeba uhradit platbu okamžitě.

V případě storna více než 14 dní před konáním kurzu/workshopu, bude účtován storno poplatek ve výši 50% (jinými slovy bude vám 50% vráceno). Pokud se klient na zvolený kurz/workshop neomluví 14 dní dopředu či se nedostaví, studio je oprávněno ponechat si 100% výši ceny. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA